• A drogprevenció

A drogprevenció az iskolában olyan tevékenységek összességét foglalja magában, amelyek célja a diákok tudatformálása és készségfejlesztése a káros drogokkal szembeni ellenálló képességük növelése érdekében. Feladatunk a diákok tájékoztatása a drogok hatásairól és egészségügyi kockázatairól. Beszélgetések és különböző programok útján fejlesztjük az önértékelést, önfegyelmet, illetve a problémamegoldó készségeket. Iskolánk prevencióért felelős pedagógusa Mgr. Kiss Norbert.

Az iskolai bántalmazás

Az iskolai bántalmazás koordinátora Mgr. Fazekas Szabina. Elkötelezett az iskolai környezet biztonságáért, és az áldozatok támogatásáért. Célja, hogy segítse megelőzni és kezelni az iskolai bántalmazás eseteit és elősegíteni a tanulók közötti tiszteletteljes és biztonságos kapcsolatokat.