• Döme Károly emléknap az iskolában

• Pénteken, május 28-án az iskolánkban zárt keretek között, minden óvintézkedést betartva megemlékeztünk intézményünk névadójáról, Döme Károlyról. A megemlékezésünk a szeretetre épült. Mindig is fontosnak tartottuk a szeretet, az egymásrafigyelés fontosságát, de most ez még inkább előtérbe került. Az ünnepséget koszorúzással kezdtük, majd iskolánk igazgatónőjének az ünnepi beszédével folytattuk. Ezután diákjaink bemutatták névadónk életútját. Ezt követően pedig gondolatokat fogalmaztunk meg a szeretetről és egy közös énekléssel zártuk az ünnepséget. Bízunk benne, hogy jövőre, megszorítások nélkül, sok kedves vendég társaságában ünnepelhetjük meg e napot.

• Szépül az iskolaudvar

• A Karvai Szakközépiskola, a hetényi Pluhár Katalin, az ímelyi Mituchová Bea, továbbá az izsai szülők jóvoltából több dísznövénnyel, gyógy- és fűszernövénnyel, palántákkal, bokrokkal és fákkal bővült az iskolaudvar illetve a tankertünk. Természetesen a gyerekek is kivették a részüket a munkából.